Nabór na sezon 2023/2024

Ogłaszamy nabór dzieci i młodzieży do Szkoły Tenisa!


Jeśli Twoje dziecko jest zdolne ruchowo, lubi sport i rywalizację, a Ty chcesz, aby aktywnie spędzało wolny czas, rozwijało swoją sprawność i dobrze się bawiło w gronie rówieśników to nasza oferta zajęć tenisowych jest właśnie dla Twojego dziecka.

Oferujemy:
  • nowoczesny trening połączony z zajęciami ogólnorozwojowymi oparty o własny system szkolenia
  • indywidualne podejście do każdego zawodnika (zajęcia prowadzone są w małych grupach: do 4-6 osób)
  • bardzo dobre warunki treningowe w ciągu całego roku kalendarzowego
  • dowóz na zajęcia
  • uczestnictwo w obozach sportowych
  • możliwość pozyskania sponsorów lub finansowania utalentowanych dzieci
  • sprzedaż akcesoriów tenisowych i serwis rakiet
Partnerzy: Partner Partner Partner Partner Partner Wspieramy projekt:
Zadzwoń już dzisiaj: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz; tel.: (18) 547 11 11; kom.: 693 705 300; e-mail: szkolatenisa@szkolatenisa.pl
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż on Facebook
Szanowni Państwo!
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są: Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 32 NIP: 734-106-54-70. Poniżej podajemy kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iod@szkolatenisa.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług Szkoły Tenisa Grzegorz Jeż na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do zarządzania nimi, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych przez Klientów i osoby współpracujące ze Szkołą Tenisa Grzegorz Jeż w celu realizacji przez nią usług jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.
Akceptuję