Jędrzej Myszkowski

licencjonowany trener tenisa 
trener przygotowania sprawnościowego w tenisie 


Wykształcenie: technik ekonomista, szkolenia: instruktor tenisa ziemnego AMS,  trener przygotowania sprawnościowego w tenisie ATT,  trening funkcjonalny AMS, dietetyka i suplementacja Mauricz, szkolenie Core Stability Profi Fitness Schol, wychowawca kolonijnym.
 
Doświadczenie i sukcesy zawodowe:
Związany ze sportem od najmłodszych lat. Zaczynał jako zawodnik klubu Polonia 1912 Leszno trenując szermierkę. Obecnie spełnia się jako trener oraz zawodnik w tenisie ziemnym. Swoją wiedzę oraz doświadczenie poszerzą biorąc udział w ogólnopolskich szkoleniach oraz konferencjach. Regularnie startuje w zawodach tenisowych dzięki czemu stale podnosi swoje umiejętności. Mimo tak młodego wieku jako trener tenisa ziemnego przeprowadził już ponad 750 godzin zajęć dla dzieci i  dorosłych. 
 
W jakich treningach się specjalizujesz?
  • tenis ziemny
  • przygotowanie sprawnościowe sportowców
  • trening Funkcjonalny
  • porady dietetyczne i suplementacja sportowa
Pasja:
sport pod każdą postacią: bieganie, jazda na rowerze, trening typu crossfit, trening na siłowni i inne ...  Jestem pasjonatem sportu żużlowego.
 
W wolnej chwili:
spędzam czas na korcie, poszerzam swoją wiedzę z zakresu tenisa, dietetyki i suplementacji oraz treningu motorycznego. Oczywiście jeżeli znajdzie się taka chwila, spędzam czas ze znajomymi :)
 
Jeśli trening to dlaczego ze mną?
Profesjonalizm, pozytywna atmosfera podczas wspólnych treningów i szeroki uśmiech po każdym spotkaniu - to jest moja recepta na sukces. Sprawię, że możesz więcej niż myślisz!  
 

Partnerzy: Partner Partner Partner Partner Partner Wspieramy projekt:
Zadzwoń już dzisiaj: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz; tel.: (18) 547 11 11; kom.: 693 705 300; e-mail: szkolatenisa@szkolatenisa.pl
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż on Facebook
Szanowni Państwo!
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są: Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 32 NIP: 734-106-54-70. Poniżej podajemy kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: [email protected]. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług Szkoły Tenisa Grzegorz Jeż na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do zarządzania nimi, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych przez Klientów i osoby współpracujące ze Szkołą Tenisa Grzegorz Jeż w celu realizacji przez nią usług jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.
Akceptuję