Wojciech Mróz

    
trener lekkiej atletyki

Uprawnienia: mgr wychowania fizycznego (Uniwersytet Rzeszowski 2003r.)

Osiągnięcia jako zawodnik:
  • Mistrz Polski SZS w biegu na 2000 m. z przeszkodami (1996)
  • Brazowy medalista Mistrzostw Polski w biegach górskich (2003)
  • Druzynowy Mistrz Polski w biegach górskich (2001)
  • Reprezentant Polski na Mistrzostwa Świata w biegach górskich w latach 2002 (Innsbruck-Austria) i 2003 (USA-Alaska)
  • Członek kadry narodowej juniorów w lekkiej atletyce w roku 1996
  • Wielokrotny medalista Mistrzostw Małopolski. Rekordzista małopolski w biegu na 2000m z przeszkodami i 3000m z przeszkodami (w kategoriach młodziezowych)

Osiągnięcia jako trener:
  • Trener przygotowania fizycznego medalistów mistrzostw Polski w tenisie: Marcina Gawrona, Oskara Michałka, Angeliki Siuta, Kasandry Kozub, Piotra Bukowiec, Konrada Konopackiego.
  • Trener Artura Górowskiego - Wicemistrza Polski w biegach górskich w kategorii juniorów młodszych.
Partnerzy: Partner Partner Partner Partner Partner Wspieramy projekt:
Zadzwoń już dzisiaj: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz; tel.: (18) 547 11 11; kom.: 693 705 300; e-mail: szkolatenisa@szkolatenisa.pl
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż on Facebook
Szanowni Państwo!
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są: Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 32 NIP: 734-106-54-70. Poniżej podajemy kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: [email protected]. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług Szkoły Tenisa Grzegorz Jeż na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do zarządzania nimi, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych przez Klientów i osoby współpracujące ze Szkołą Tenisa Grzegorz Jeż w celu realizacji przez nią usług jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.
Akceptuję