Tenis - moja pasja

Witam Wszystkich serdecznie!

Chciałbym opowiedzieć Wam o pasji, która przerodziła się w pomysł na życie. Wiele lat temu, jako młody chłopak zainteresowałem się sportem, który był ciekawy, bo inny niż wszystkie, wtedy bardziej popularne wśród rówieśników. Wymagał ode mnie zaangażowania, czasu i chęci, ale im bardziej próbowałem go poznać, tym bardziej mnie interesował i pociągał. Nie było łatwo, ale nic, co przychodzi łatwo nie smakuje tak, jak cel osiągnięty ciężką pracą.

Za pierwsze zarobione pieniądze kupiłem antenę satelitarną i kamerę. Do późnych godzin nocnych oglądałem wielki tenis zza oceanu, codziennie. Potem na korcie próbowałem odtworzyć, to, co zobaczyłem. Kamera filmowała moje poczynania. I tak bez końca porównywałem siebie i tych wielkich tenisistów, wiedziałem co robię źle, a co mi już dobrze wychodzi, i tak do skutku.., każde uderzenie, tysiące, miliony powtórzeń. W końcu mogłem powiedzieć, że GRAM W TENISA.

I tak z pasji zrodził się pomysł na życie. Dlaczego nie podzielić się tym, co tak ciężko zdobyłem z innymi, zarazić ich pasją, pokazać, że warto podjąć wyzwanie? Tak narodziła się pierwsza w Nowym Sączu Szkoła Tenisa .... i  była moja. Mogłem zajmować się tym, co lubię i robić to zawodowo, jako trener, coach i manager. A jeśli robisz coś z pasją i na 100%, to ludzie chcą czerpać z Twoich doświadczeń.

Od tamtych chwil minęło wiele lat, ale do dziś tenis mnie fascynuje i zachwyca. To inteligentna gra - trzeba biegać, uderzać, przewidywać i myśleć. Na korcie wygrywa ten, kto jest bardziej przebiegły i zaangażowany, kto widzi więcej i sięga dalej ...

Zapraszam wszystkich, którzy chcą spróbować tego niebezpiecznie uzależniającego sportu jakim jest TENIS. Chętnie podzielę się z Wami swoją pasją !

Grzegorz Jeż
Partnerzy: Partner Partner Partner Partner Partner Wspieramy projekt:
Zadzwoń już dzisiaj: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz; tel.: (18) 547 11 11; kom.: 693 705 300; e-mail: szkolatenisa@szkolatenisa.pl
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż on Facebook
Szanowni Państwo!
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są: Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 32 NIP: 734-106-54-70. Poniżej podajemy kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iod@szkolatenisa.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług Szkoły Tenisa Grzegorz Jeż na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do zarządzania nimi, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych przez Klientów i osoby współpracujące ze Szkołą Tenisa Grzegorz Jeż w celu realizacji przez nią usług jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.
Akceptuję