Program TENISOWE ASY STT FAKRO

Weź udział w programie Tenisowe Asy! Zaproś kolegów na zajęcia tenisowe, wtedy wszyscy będziecie mogli uczestniczyć w nich za połowę ceny.

W nowym sezonie 2023/2024 Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia tenisowe. Nabór właśnie ruszył! Aby zachęcić Was do uprawiania tego wspaniałego sportu stworzyliśmy program TENISOWE ASY. 

Drodzy Rodzice, w klasie Waszego dziecka lub wśród jego kumpli stwórzcie grupę i zapiszcie całą ekipę na zajęcia tenisowe. Każdy z Was otrzyma prawie 50% dofinansowania.
 
Zamiast 522 zł zapłacicie jedynie 270 zł!
 
My przyjedziemy po dziecko, przeprowadzimy trening tenisowy i odwieziemy je we wskazane miejsce. 
 
Regulamin programu:
Program dotyczy dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych.
Grupa powinna obejmować minimum 4 osoby. 

W ramach programu za jedyne 270 zł miesięcznie dziecko uczestniczy w zajęciach tenisowych 2 razy w tygodniu po 60 minut.
Dodatkowo zapewnimy mu bezpieczny transport busem Szkoły Tenisa tam i z powrotem, pod wskazany adres.
Zajęcia prowadzą licencjonowani trenerzy Polskiego Związku Tenisowego.
 
Terminy zajeć będziemy dopasowywać do podziału godzin dziecka i Państwa możliwości.

Ilość miejsc promocyjnych w ramach realizacji programu jest ograniczona. Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy".

Zadzwoń już dziś: tel. 693 705 300 lub 536 746 111


Serdecznie zapraszamy!
Partnerzy: Partner Partner Partner Partner Partner Wspieramy projekt:
Zadzwoń już dzisiaj: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz; tel.: (18) 547 11 11; kom.: 693 705 300; e-mail: szkolatenisa@szkolatenisa.pl
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż on Facebook
Szanowni Państwo!
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są: Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 32 NIP: 734-106-54-70. Poniżej podajemy kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iod@szkolatenisa.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług Szkoły Tenisa Grzegorz Jeż na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do zarządzania nimi, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych przez Klientów i osoby współpracujące ze Szkołą Tenisa Grzegorz Jeż w celu realizacji przez nią usług jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.
Akceptuję