Pakiety dla firm

Pragniemy zapewnić Twoim pracownikom sportową aktywność na najwyższym poziomie.


Gwarantujemy, że  satysfakcja, jaką Państwa pracownicy wyniosą z kortów tenisowych, znajdzie odzwierciedlenie w wydajności i efektywności ich pracy.

W sezonie 2015/2016 proponujemy Państwu wykupienie następujących pakietów:

PAKIET STANDARD
Cena: 1500 zł, wartość (do wykorzystania ): 1750 zł
Firma ma do wykorzystania 1750 zł na dowolne zajęcia lub usługi oferowane przez naszą szkołę. Ilość i rodzaj zajęć w ramach pakietu - do uzgodnienia.

PAKIET PREMIUM
Cena: 3400 zł, wartość (do wykorzystania ): 4000 zł
Firma ma do wykorzystania 4 000 zł na dowolne zajęcia lub usługi oferowane przez naszą szkołę. Ilość i rodzaj zajęć w ramach pakietu - do uzgodnienia.

PAKIET GOLD
Cena: 5000 zł, wartość (do wykorzystania ): 6000 zł
Firma ma do wykorzystania 6 000 zł na dowolne zajęcia lub usługi oferowane przez naszą szkołę. Ilość i rodzaj zajęć w ramach pakietu - do uzgodnienia.

Każdy pakiet ważny jest przez miesiąc kalendarzowy. Wartość poszczególnych pozycji w ramach pakietu można dowolnie konfigurować. W ramach godzin wynajmu kortów możemy przeprowadzić dla Państwa pracowników i ich dzieci turniej tenisowy.

Zachęcamy Państwa do podpisania stałej umowy współpracy, w ramach której oferujemy 1, 2 lub 3 godziny (w zależności od pakietu) wynajmu kortu gratis. Po zakończeniu miesiąca wystawiamy fakturę z wyszczególnieniem pracowników, którzy skorzystali w danym miesiącu z naszej oferty. Państwa pracownicy będą posługiwać się przygotowanymi przez nas przepustkami, które umożliwią ich identyfikację.

Istnieje również możliwość przygotowania indywidualnej oferty, która będzie dostosowana do Państwa potrzeb. Firma może np. dofinansowywać pracownikom wynajem kortów, a pracownicy indywidualnie mogą opłacać trenera, który poprowadzi zajęcia z dorosłymi lub szkółki tenisowe z dziećmi.


Korzyści dla Firmy:
  • pozytywny wizerunek firmy poprzez podniesienie jej prestiżu
  • motywacja pozafinansowa pracownika
  • wzrost efektywności pracowników
  • integracja społeczności pracowników w firmie
  • ulgi podatkowe - możliwość wpisania w koszty działalności
 
Korzyści dla Pracowników:
  • lepsze zdrowie, samopoczucie, więcej energii, poprawa koncentracji
  • zadowolenie z pracy, zwiększona mobilizacja w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • poczucie docenienia przez firmę za dobrze wykonaną pracę
  • obniżony poziom stresu

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Partnerzy: Partner Partner Partner Partner Partner Wspieramy projekt:
Zadzwoń już dzisiaj: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz; tel.: (18) 547 11 11; kom.: 693 705 300; e-mail: szkolatenisa@szkolatenisa.pl
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż on Facebook
Szanowni Państwo!
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są: Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 32 NIP: 734-106-54-70. Poniżej podajemy kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iod@szkolatenisa.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług Szkoły Tenisa Grzegorz Jeż na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do zarządzania nimi, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych przez Klientów i osoby współpracujące ze Szkołą Tenisa Grzegorz Jeż w celu realizacji przez nią usług jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.
Akceptuję