CARDIO TENIS

To nowy rodzaj aktywności grupowej będący alternatywą dla tradycyjnych ćwiczeń aerobowych takich jak fitness czy ćwiczenia na siłowni.


Został wymyślony w Stanach Zjednoczonych w 2005 r i z roku na rok zdobywa coraz większe grono fanów. CARDIO TENIS mogą uprawiać wszyscy, nawet osoby, które nigdy nie trzymały rakiety w ręku. Również wiek nie ma znaczenia.

Zajęcia prowadzone są w dużych grupach od 6 do 9 osób, trwają od 60 do 90 minut w zależności od zaawansowania grupy.

Zadaniem tej aktywności jest poprawa sprawności fizycznej, zwiększenie wytrzymałości, poprawa wyglądu naszej sylwetki oraz nauka gry w tenisa poprzez zabawę. Powyższe cele osiąga się poprzez specjalną konstrukcję treningu (3 fazy) oraz dobór odpowiednich ćwiczeń.
  1. Rozgrzewka (ok. 10 minut) - przygotowanie organizmu do bardziej intensywnych ćwiczeń fizycznych.
  2. Intensywne ćwiczenia cardio (ok. 40 minut) ? poddawanie organizmu krótkim, intensywnym oraz częstym seriom ćwiczeń, których celem jest utrzymanie bicia naszego serca na poziomie ćwiczeń aerobowych. Dzięki temu spalamy o wiele szybciej tłuszcz oraz wzmacniamy nasze serce.
  3. Odpoczynek (ok. 10 minut) - ostatnia faza podczas której nasz organizm ma odpocząć i dojść do normalnego stanu.
 
CARDIO TENIS polecamy szczególnie osobom, które dopiero zaczynają przygodę z tenisem lub nigdy wcześniej nie grały i chciałyby skosztować odrobimy tenisa w trochę innym wydaniu. Zajęcia te są ciekawsze i dają więcej radości niż ćwiczenia na siłowni oraz zwykły tenis, łącząc te dwa elementy w jedną całość.

Przykładowe zajęcia znajdziecie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=kIA2n1Q-ZOc
Partnerzy: Partner Partner Partner Partner Partner Wspieramy projekt:
Zadzwoń już dzisiaj: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz; tel.: (18) 547 11 11; kom.: 693 705 300; e-mail: szkolatenisa@szkolatenisa.pl
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż on Facebook
Szanowni Państwo!
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są: Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 32 NIP: 734-106-54-70. Poniżej podajemy kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iod@szkolatenisa.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług Szkoły Tenisa Grzegorz Jeż na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do zarządzania nimi, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych przez Klientów i osoby współpracujące ze Szkołą Tenisa Grzegorz Jeż w celu realizacji przez nią usług jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.
Akceptuję