Miss Hits

Czym jest Miss Hits? To 12-tygodniowy program, przygotowany specjalnie dla małych dziewczynek, które nigdy wcześniej nie miał styczności z nauką gry w tenisa.

Zajęcia odbywają się przy użyciu kolorowego sprzętu ? balonów, szyfonów, małych rakiet, pachołków, frisbees, pluszowych oraz gumowych piłek. Program został skonstruowany w taki sposób, aby mógł odbywać się nie tylko w klubach tenisowych, ale również w szkołach, przedszkolach, świetlicach oraz małych salkach.

Czy wiecie, że wśród dzieci rozpoczynających naukę tenisa jest aż 4 razy więcej chłopców niż dziewczynek?

Bohaterkami programu Miss Hitts jest 6 dziewczynek grających w tenisa: Faith Forehand, Bella Backhand, Valentina Volley, Sasha Smash, Selena Serve, Alejandra Ace oraz Bille ? piesek, którego super-mocą jest szybkie przynoszenie piłek rozrzuconych po korcie. Każdy tydzień nauki to opowieść o kolejnej bohaterce Miss Hits oraz jej atrybutach ? ulubionej melodii, tańcu, magicznym triku, zabawie... i co najważniejsze ? najlepszym uderzeniu tenisowym.

Na pomysł uruchomienia inicjatywy wpadła Judy Murray, mama utytułowanych zawodników Andy?ego i Jaimie?go Murraya. W maju 2016 roku podczas XXV Konferencji Trenerów Tenisa, 16 trenerek z całej Polski zostało ambasadorkami tego programu. Podczas warsztatów w stolicy każda z nich miała okazję osobiście poznać autorkę programu, będącą szkoleniowcem tenisa z 20-letnim doświadczeniem, a prywatnie mamą doskonale znanych tenisistów, triumfatorów turniejów wielkoszlemowych.

Słynna mama-trenerka uznała, że na świecie zbyt mało dziewczynek gra w tenisa i trzeba je zachęcić do tego białego sportu. W tym celu stworzyła w pełni zorganizowany, zabawny i przyjazny program popularyzacji oraz nauczania tenisa dla młodych adeptek tej dyscypliny. Dzięki udziałowi w programie Miss Hits, dziewczynki zdobywają koordynację ruchową, właściwe nawyki tenisowe oraz wiedzę o tenisie. Po jego zakończeniu uczestniczki są nie tylko świetnie przygotowanego do tego, aby kontynuować naukę gry w tenisa, ale również zyskują wartościową pasję i przyjaźnie.

Program został przygotowany w najdrobniejszych szczegółach i co ważniejsze ? z rozmachem, jakiego próżno szukać w innych dotychczasowych propozycjach adresowanych do najmłodszych pasjonatów tenisa ziemnego. W Wielkiej Brytanii ruszył on już w ponad 30 lokalizacjach. W trakcie treningów dziewczynki będą miały okazję grać w tenisa, tańczyć rozwijając tym samym swoją koordynację ruchową oraz zaopiekować się maskotką programu czyli Billy Dogiem. To pies do podawania piłek, którego każda z nich będzie mogła zabrać ze sobą na tydzień. Ćwiczenia mają odbywać się raz w tygodniu w specjalnie dopasowanej do wieku dziewczynek atmosferze i otoczeniu.

Nowatorskie zajęcia dla dziewczynek odbywają się przy użyciu kolorowego sprzętu oraz aplikacji mobilnej KnockOut Tennis, która uczy rywalizacji oraz podstaw taktyki. Jest ona prostą grą, w której wcielając się w zawodniczkę grającą profesjonalnie w tenisa, mamy okazję rozegrać wirtualny mecz. Aplikacja ma za zadanie zaznajomić małe dziewczynki z podstawowymi zasadami gry w tenisa, poprzez najprzyjemniejszą metodę nauki czyli zabawę.

Czas trwania programu: 3 miesiące = 12 h zajęć
Intensywność zajęć: 1 x w tygodniu lub 2 x w tygodniu
Limit osób w każdej grupie: 6 dziewczynek

Po zakończeniu programu możliwość kontynuacji nauki w tych samych godzinach.
Serdecznie zapraszamy!

Partnerzy: Partner Partner Partner Partner Partner Wspieramy projekt:
Zadzwoń już dzisiaj: ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz; tel.: (18) 547 11 11; kom.: 693 705 300; e-mail: szkolatenisa@szkolatenisa.pl
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż on Facebook
Szanowni Państwo!
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych są: Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 32 NIP: 734-106-54-70. Poniżej podajemy kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych: iod@szkolatenisa.pl. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług Szkoły Tenisa Grzegorz Jeż na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres uzasadniony do prawidłowego wykonywania umowy. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do zarządzania nimi, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia. Mają Państwo również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych przez Klientów i osoby współpracujące ze Szkołą Tenisa Grzegorz Jeż w celu realizacji przez nią usług jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy.